Jste zde:  
||
||
Procházka předvánoční Prahou 2016

Klubový vítěz 2020

Procházka předvánoční Prahou 2016

Rádi bychom vás pozvali na již 4. ročník vánoční procházky po Pražském hradě.

Trasa je dlouhá cca 5,5 km, je stejná jako v loňském roce ( Petřín, směr Břevnovský klášter, Pražský hrad, Staré zámecké schody, Kampa,Újezd, a pak zpět k Petřínu). Cestu si lze zkrátit a na Petřín dojet lanovkou. Pro zájemce o cestu petřínskou lanovkou upozorňujeme, že tu platí přepravní pravidla pražské MHD, tedy i to, že pes musí mít náhubek.IMG 5617


Mapa trasy s vyznačeným startem : stačí kliknout na https://mapy.cz/s/1e823
Sraz - v sobotu 17. prosince 2016 v 11,00 hodin v Růžovém sadu na Petříně

Parkování - například v ulici Šermířská/Jezdecká, jsou zde koleje směrem k sadu a poměrně velká plocha k parkování.

NEZAPOMEŇTE:
- vodu pro pesany, případně i pro vás:o)
- teple se obléci, penízky, doklady, pytlíky na bobky

PŘIHLÁŠENÍ SE NA AKCI:
Svou účast, prosím, potvrďte emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., do předmětu uveďte Procházka vánoční Prahou.
Do emailu napište, kdo všechno s vámi půjde (pesani, lidé) + telefonní kontakt.
Pokud by bylo nepříznivé počasí, snažili bychom se vás operativně obvolat a termín procházky bychom posunuli třeba na další den. Doufáme, že to nebude nutné a počasí nám bude přát.
Pod vánočním stromem na Pražském hradě si již tradičně rozdáme dárky. Kdo bude mít i letos zájem vylosovat z improvizovaného vánočního pytle nějaký ten dáreček, přinese s sebou také nějakou drobnost a tak stejným způsobem obdaruje své kamarády. Dárky jsou pro radost, takže nemusí být finančně nákladné - okolo 50ti korun. Je to spíš akce pro pobavení a také k dotvoření atmosféry celé akce a samozřejmě dobrovolná!!!!
TĚŠÍME SE NA VÁS!.